SAMSUNG CSC

Regaty o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej 2015

23 i 24 maja 2015 r . w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada w Ryni (gmina Nieporęt) Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej organizuje Regaty o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej). W tym roku w obsadzie międzynarodowej.

Już po raz drugi studenci z Samorządu Studentów PW organizują majowe regaty, promujące żeglarstwo wśród żaków. Rywalizacja jednostek regatowych w trzech klasach: SIGMA 600, OMEGA i OPEN o Puchar Rektora PW obejmuje również regaty międzynarodowych załóg, które odbędą się drugiego dnia imprezy. Swoją obecność potwierdziła m.in. reprezentacja Politechniki Kijowskiej. Zawodom towarzyszyć będą: koncerty zespołów szantowych, turniej siatkówki, stanowiska do gry w paintball, stoiska edukacyjne, piknik, rejsy jachtem turystycznym i możliwość zobaczenia sportowego katamaranu.

Samorząd Studencki uzyskał nad wydarzeniem patronat honorowy Jego Magnificencji Rektora Politechniki Warszawskiej Jana Szmidta, Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Wójta Gminy Nieporęt Sławomira Mazura, Polskiego Związku Żeglarstwa i wielu innych instytucji oraz fundacji.

Dojazd:

Spod Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej i akademików specjalne autokary będą dowoziły studentów i wszystkich innych sympatyków żeglarstwa na miejsce zawodów. Odjazdy w odstępach co godzinę, a wieczorem i rano – częściej.

Kontakt:

e-mail: regaty@samorzad.pw.edu.pl